BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trigeriai

Šiandien aš bijojau išlipti iš lovos. Ne dėl to, kad lauke spaudė šaltukas, o po paklodė man buvo taip jauku ir gera. Ir visiškai ne dėl to, kad mane kankino paaugliškas kaprizas ir noras maištauti prieš visuomenės standartus. Nors kas čia žino?  Kiekvieną mielą dieną pati sau skambu taip, lyg nesubrendusiai meluočiau aplinkiniam pasauliui.

Kad ir kaip ten bebūtų, šiandien aš TIKRAI neapsakomai bijojau išlipti iš lovos, bet vis tiek perlipau per savo įtampos ir nerimo grandines, prisiversdama iškišti galvą iš savo mažo, jaukaus narvelio. Aš galėjau važiuoti autobusu, susitikti su draugais, kartu nueiti į ramų senamiesčio barą, išgerti bokalą alaus ir padiskutuoti nerimtomis ir nereikšmingomis temomis. Tačiau geriau nei ką kitą gyvenime žinau, kad autobusai - nesaugi vieta. Iš ten sunku pabėgti. Baras - nesaugi vieta. Kiemas - nesaugi vieta. Gyvenimas - nesaugi vieta.

Nebežinau ką reiškia jaustis saugia. Nebepamenu ką reiškia einant gatve nespausti pipirinių dujų savo kišenėje taip stipriai, lyg tai būtų vienintelis šiaudas už kurio dar laikausi gyvenime.

Apgailėtina. Eidama pas psichiatrę išsigandau savo striukės kapišono raištelio tris kartus ir ji tai pavadino “būklės pagerėjimu”, nes vis dėlto - trys, palyginus, yra mažas skaičius.

Patiko (4)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Trigeriai”

  1.   Donas Karleonė rašo:

    surask zmogu, su kuiruo jaustumeisi saugi, kuri galetum apkabinti ir pamirsti viska

Rašyk komentarą